تبلیغات
هیتمن - داستان بازی (قشمت ششم): توانایی های 47

داستان بازی (قشمت ششم): توانایی های 47

جمعه 23 مرداد 1388 06:07 ق.ظ

نویسنده : رضا محمدزاده
ارسال شده در: داستان بازی ،

اگر بخوایم در بین افراد فوق بشری حساب كنیم ،شماره 47 یكی از بجسته ترین و ماهر ترین افراد در توانایی های فیزیكی  و طبیعی است.او را بایدنترسترین و باهوشترین فردی دانست كه می شناسید. توانایی او در قوه درك و فكر بسیار بالا است و با یك نگاه به منطقه كار خود همه جزئیات كار رامی فهمد ، و می داند كه باید از چه منطقه و آیا از دور به وسیله اسلحه نشانه دار و یا از نزدیك به وسیله متكا فرد مورد نظر را از پیش روی برداشت.در هیتمن4 بسیاری دیگر از توانایی های شماره 47 رو شد. بالا رفتن از میله ها، پریدن از یك بالاكن به بالاكنی دیگر و بسیاری از توانایی های دیگر...

در حقیقت باید گفت شماره 47 یك هنرمند واقعی در كشتن است.او تمامی جوانب یك كار را بررسی و به زیبایی یك هنرمند كاری می كند كه از هیچ فرد عادی بر نمی آید.او تنها فقط با یك سیم می تواند ماموریتی بزرگ را بدون اینكه هیچكس متوجه او شود انجام دهد.البته او همیشه اینقدر آرام نیست كه فقط با یك سیم به مصاف دشمنان برود . تفنگ اصلی او را باید{ویلد تو گان } نامید دو كلت كوچك ولی بسیار خطر ناك كه با بیرون كشیدن آن دو هیچ كس در جلوی او زنده نخواهد ماند.ولی در مواردی نادر او به انجام این كار دست می زند و اصلا شاید بگوید تا كنون چنین موردی پیش نیامده است. او بسیار حرفه ای است و همیشه با آرامترین اسلحه ها و بهترین راه كارها ماموریتش را به پایان می رساند.بدون اینكه حتی به ماموران و نگهبانان صدمه بزند ماموریت اصلی خود را انجام می دهد.

توانایی های بسیاری در راندن هلكوپتر ، هواپیما،قایق های موتوری، كشتی،ماشین وموتور سیكلت را دارد و همچنین زبان های چینی، روسی، انگلیسی،آلمانی، رومانیایی،افغانی،عربی،ژاپنی،فرانسوی،اسپانیایی،كوبایی،هندی  را به خوبی و راحتی صحبت می كند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -