تبلیغات
هیتمن - داستان بازی (قسمت سوم): کنگره جهانی اورت مایر

داستان بازی (قسمت سوم): کنگره جهانی اورت مایر

جمعه 23 مرداد 1388 05:52 ق.ظ

نویسنده : رضا محمدزاده
ارسال شده در: داستان بازی ،

برمیگردیم به سال 1950 سالی كه آغازی برای حركتی تاریخی فراهم شده است ، چهار تن از جنایتكاران برجسته  دنیا  به همراه باهوشترین و داناترین دكتر تاریخ دور هم جمع شده اند تا گروهی را بوجود بیاورند تا بتوانند دنیا را تحت حیطه خود قرار بدهند.دكتر اورت مایر این جلسه پنج نفره را برنامه ریزی كرده تا شروعی تاریخی باشه در عرصه ای كه هنوز حتی در ذهن دانشمندان دیگر جهان نیز وجود ندارد(دانشمندان دیگر تازه در سال1997 توانستند به فناوری كلون كردن اونم روی گوسفند دست پیدا كنند)فناوری جدید كه توسط دانشمندی بسیار باهوش كشف شده است و او می خواهد با چهار نفر  دیگر راجع به این كشف و كارهایی كه باید برای آن انجام داد صحبت  كند.


جلسه پنج نفره شروع شده و حالا باید به معرفی اعضای پنج نفره پرداخت:

1.آقای دكتر اوتو ولف گانگ ملغب به اورت مایر(Dr. Otto Wolfgang Ort-Meyer):

یك دانشمند مخترع آلمانی كه در رومانی زندگی می كند.او چیزی عظیم را كشف كرده او با داشتن چند دی ان ای از افرادی خاص می تواند فردی را درست كند كه تمام خصوصیات بارز افراد مختلف را داشته باشد . این یك شروع است كه او در آزمایشگاه خود در رومانی شروع كرده است و می خواهد لشكری از برترین انسان هایی كه می شود درست كرد درست كند لشكری كه از تمام نظر چه از نظر هوش و چه از تمامی جهات از تمام انسان های نوع خود بالاتر و برتر فكر می كنند.او می خواهد گروهی از قاتلان را درست كند و یكی ، یكی به عنوان مامور در سراسر دنیا بفروشد . (دی ان ای خود دكتر اورت مایر برای هوش بالای او،او یك برلینت(نابغه)است)

 2.لی هونگ(Lee Hong):باید او را سلطان جنایتكاران چینی نامید.او به علامتی كه گروه او را مشخص می كند عشق می ورزد علامتی كه اژدهای قرمز نامیده می شود.او در هونگ كونگ كار خود را شروع كرد. او در شمشیر زنی و تیر اندازی استاد است. و اوپس از شنیدن صحبت های دكتر اورت مایر همكاری با او را قبول كرد ولی به شرط دادن 10 تن از كلونی ها به او.(دی ان ای لی هونگ برای قدرت تیر اندازی و شمشیر زنی و همچنین خوی آدم كشی )

 3.پابلو بلیساریو اوچوآ(Pablo Belisario Ochoa): او بزرگترین دلال فروش داروهای تقلبی در آمریكای لاتین است.او دارو های تقلبیی تولید می كند كه حتی باعث مرگ بسیاری از افراد شده است. ولی داروهایی را نیز درست كرده است كه برای دكتر اورت مایر بسیار موثر است همچنین دی انی ای او می تواند برای كلون ها موثر باشد (باعث شرارت و بی رحمی می شود)

 4.فرانچز فونچز(Franz Fuchs):یكی از نزدیكان هیتلر او فردی منظبت  و برنامه ای  و او یك قاتل تمام عیار است . ماموریتی به او داده نشده است مگر اینكه او انجامش داده باشد او یك انتخاب خوب از اورت مایر است تا از دی ان ای او كه جز حرفه ای ترین ها شده است استفاده كند (شاید بتوان گفت دی ان ای فرانچز دی ان ای مرگ است )

 5.ار كاریدج بوریس جی جورو(Arkadij "Boris" Jegorov):

او رئیس كل مافیای روسیه است و قرار است تا تمام خرج این پروژه را به همراه دی ان ای خود به این پروژه بزرگ تزریق كند.او یك حرفه ای تمام عیار است و هوش سرشاری در تفكیك موقعیت های مختلف داردو همین هوش نیز او را به این درجه از موقعیت رساند. درجه ای كه او را قدرت فوق حد خود داده است.(دی ان ای او به خاطر قدرت تفكلیك فوق االعاده او)

 كاری بزرگ:

"آیا شما موافقت می كنید تا ما شخصیتی را خلق كنیم كه وجود خارجی ندارد پس هر كدام یكی از موهای خود را روی میز بگذارید"

این صدای دكتر اورت مایر است در پایان جلسه سختی كه داشته اند:

همه و حتی خود دكتر اورت مایر مو هایش را در لوله مخصوصی كه در جلوی آنها بود گذاشت .

"تمام این افراد كه ما با این دی ان ای ها می سازیم مثل هم هستند و فقط از گفته های ما پنج نفر اطاعت می كنند و از هیچ كس دیگری جز ما  اطاعت نخواهند كرد آیا شما موافقید"

تمام آنها با علامت سر موافقت خود را نشان دادند.

"و شما باید قول بدهید به تعهداد خودتون كه در برگه های روبروتون نوشته شده و شما اونو امضا كردید برسید یا كه..."

و همه آنها با این صحبت نیز موافقت كردند و بعد از جلسه همه از اتاق خارج شدند و بعد از چند روز همه از آزمایشگاه رومانی دكتر اورت مایر دور شدند و به كشورهای خود برگشتند تا دكتر روی كلون های خود كار كند.او پس از اینكه دی ان ای های مو ها رو استخراج كرد شروع به ساخت كلونی با تمام ویژگیهای تمام افراد جلسه شد كاری بسیار سخت ولی این كار عملی شد و او ماده دی انی را كه در حال رشد بود در دستگاهی مخصوص گذاشت خصوصیات این دی ان ای ها كه باید گفت واقعا دی ان ای مرگباری است را صاحبان دی ان ای ها مشخص كرده اند یعنی 5 تن از بزرگترین جنایتكاران دنیا پس باید منتظر چه كلونی بود.... و بعد از چندی اولین كلون به وجود امد و طبق آن كلون های دیگر تا اینكه .....شماره 47.........
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -